Global Keratin Bakım+Düzleştirme Sistemi Ürünleri1. ADIM - SAÇIN PULLARINI AÇMAK VE ARINDIRMAK
10.1 fl. oz. / 300 ml
33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde
İçindekiler
Juvexin
Protein karışımı, saçı içten dışa doğru gençleştirerek iyileştirmek için geliştirilmiştir. Bu Karışım her saç telinde bir kalkan oluşturarak oluşabilecek zarar ve çevresel etkilere karşı korur. Her saç tipinde saç derisini yatıştırıcı ve temizleyici
Doğal Bitki Ekstreleri
Her saç tipinde saç derisini yatıştırır ve temizler.
Özellikler
• Ölü saç derisinden arındırır
• Saçta oluşan aşırı şekillendirme ürünlerini ve kirletici oluşumları giderir.
• Saçı temizleyerek Hair Taming Formula hazırlar.
• Juvexin ile saçı besler ve güçlendirir.
Kimler Kullanabilir?
Yalnızca profesyonel kuaför salonları içindir. Hair Taming Formula’dan önce saçı bir ön işleme tabi tutun.
Faydaları Nelerdir?
Hair Taming Formula’ya bir ön işlem olarak tasarlanmıştır. Bu temizleyici şampuan şekillendirme ürünlerini ve kirletici oluşumları gidermek için saçı ölü deriden arındırır. Bu gerekli hazırlık aşaması saça Hair Taming Formula’nın uygulanmasını sağlar.
Nasıl Kullanılmalıdır?
Islak saça uygulayarak saça ve saç derisine masaj yapın. 1-3 dakika arasında saçın üzerinde bırakın. Duruladıktan sonra işlem görmemiş saç için aynı işlemi en fazla 2 kez daha uygulayın. 

2. ADIM - UYGULAMAK
10.1 fl. oz. / 300 ml

33.8 fl. oz. / 1000 ml’lik şişelerde
İçindekiler
Juvexin
İçeriğindeki protein karışımı, saçı içten dışa doğru gençleştirerek iyileştirmek için geliştirilmiştir. Bu karışım, her saç telinin üzerinde bir kalkan oluşturarak oluşabilecek zarar ve çevresel etkilere karşı saçı korur.
Doğal Tohum Ekstreleri
Bu zengin doğal yumuşatıcılar pürüzsüz ve beslenmiş saç telleri oluşturarak saçtaki nem kaybını yavaşlatır.
Formaldeit içermez.
Özellikler
Elektriklenen saçı yatıştırır.
Saç tellerini onarır ve yeniler.
Şekil verme süresini ortadan kaldırır.
Saçı pürüzsüz ve parlak yapar.
Juvexin ile saçı besler ve güçlendirir.
Kimler Kullanabilir?
Yalnızca profesyonel kuaför salonlarında yıpranmış saçları onarmak ve şekil verme süresini azaltmak ve düz görünüme sahip olmak isteyen kişiler içindir. Elektriklenmeyen, güzel görünümlü saçlara kavuşulmasını sağlar.
Faydaları Nelerdir?
Elektriklenmeyi giderir, yıpranmaları onarır ve parlaklık verir. Duş alıp çıktıktan sonra bile kuaförden çıkmış gibi görünmesini sağlar. Hair Taming Formula saçın doğal özelliğini bozmadan onarır ve korur. Her saç teline bir kalkan oluşturarak, içten dışa doğru onarır; Ultraviyole ışınlarına, hava kirliliğine, kimyasal işlemlere ve günlük şampuanlama ve şekillendirmedeki zorluklara karşı korur.
Nasıl Kullanılmalıdır?
Uygulama yapılacak saçı en az iki kez GKhair pH+ Arındırıcı şampuanıyla yıkayın, ¼ inç  diplerden itibaren her bölgeye masaj yaparak uygulayın. Ürünün her yere dağılmasını sağlamak için tarayın.  Müşterinin saçını tamamen kurutun, saçı pürüzsüzleştirmek ve kabarmasını engellemek için düzleştirici press kullanın. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...