Şekillendirici Press ve Maşalar

Global Keratin olarak tanınan ve bilinen GKhair markası kişiye ve profesyonellere özel saç sekillendirici aksesuarlar tasarlıyor. Özellikleriyle beğenilen ve eşi bulunmayan Titanyum teknolojisiyle göze çarpıyor.

Curve Titanium
230 dereceye ulaşır. Dijital göstergesi sayesinde saçın sağlık koşullarına göre derecesi ayalanablir. Uçları yıpranmış, röfleli ve kimyasal işlemleremaruz kalmış saçlarda 200 derecenin aşılmamasını öneriyoruz.
Gövde kısmının geniş ve eğimli olması sebebiyle kullanımda rahatlık ve kolaylık sağlar. Düzleştirme bölümü (saçı presleyen iç kısmı) Titanyum olduğu için saçın üzerinden defalarca geçmenize gerek kalmaz ve gözle görülür farklılıkta parlaklık sağlar.


D600 Titanium
230 dereceye ulaşır. Dijital göstergesi sayesinde saçın sağlık koşullarına göre derecesi ayalanablir. Uçları yıpranmış, röfleli ve kimyasal işlemleremaruz kalmış saçlarda 200 derecenin aşılmamasını öneriyoruz.
Gövde kısmının ince olması sebebiyle saçın en ince kısımlarına kadar ulaşabilirsiniz. Düzleştirme bölümü (saçı presleyen iç kısmı) Titanyum olduğu için saçın üzerinden defalarca geçmenize gerek kalmaz ve gözle görülür farklılıkta parlaklık sağlar.


Mini Titanium
210 dereceye ulaşır. Saçların diplerindeki kısa saçlara ulaşmak için idealdir. En çok tercih edilme sebebi ise küçük ve hafif olması sebebiyle seyahatlerdeki kullanışlılığıdır. Düzleştirme bölümü (saçı presleyen iç kısmı) Titanyum olduğu için saçın üzerinden defalarca geçmenize gerek kalmaz ve gözle görülür farklılıkta parlaklık sağlar.


C 880 Curling Iron
210 dereceye ulaşır. 360 derece dönebilen titanyum başlığı sayesinde saç etrafında döndürmenize gerek kalmaz. Başlığındaki tırtıkları sayesinde saçı kolayca dolar ve kalıcı, uzun süre bozulmayan dalgalar yaratır. En inatçı saçlarda bile bukleler oluşturabilen C 880 Türkiye'de bu özelliklere sahip tek maşadır.4 in 1 Curling Iron Set

210 dereceye ulaşır. 4 farklı büyüklükteki kolayca takıp çıkarılabilen başlıkları sayesinde farklı boyutlarda dalgalar yaratmanızı sağlar. Bu özelliğiyle Türkiye'de tektir. Özel eldiveni sayesinde ısıdan kaynaklı el yanması gibi problemleri ortadan kaldırıyor.
Nasıl mı? Tıklayın, izleyin!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...